Hazánk egyik meghatározó építőanyag-gyártója, amely cementet, transzportbetont, valamint kavics és beton-adalékanyag termékeket állít elő és szolgáltatásai a betontechnológia teljes spektrumára kiterjednek, megbízásukból keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ

Elvárások:
Felsőfokú vagy középfokú bányászati végzettség ? minimum 1 év gyakorlattal vagy középfokú gépész-, villamos-, közlekedésépítő, útépítő-, mélyépítő végzettség ? minimum 3 év gyakorlattal
MS Office felhasználói szintű ismeret
Csapatban történő munkavégzés, jó együttműködési készség, döntési képesség, nagyfokú teherbírás

Előnyt jelent:
Angol nyelvtudás
OKJ-s gépkezelői bizonyítvány (targonca, homlokrakodó, kotró, dózer gépekre), B kategóriás jogosítvány
Robbantás vezetői igazolvány külfejtésre
Tűzvédelmi szakvizsga
SAP ismeret
Villanyszerelői-, elektrikus képesítés

Feladatok:
A Kőbányában irányítja a termelési tevékenységet, elvégzi a műszakvezetői teendőket (fúrás, döntés, meddőzés, rakodás, szállítás, törés, távolsági szalagon leadás, agyagtermelés), üzemszünetben a takarítást, karbantartást, javítást, egyéb munkákat.
Részt vesz az éves bányaművelési, karbantartási, nagyjavítási és az üzemi anyagszükségleti tervek kialakításában.
Felelős az éves üzemi költségterv ? személyét érintő tételeinek ? betartásáért.
Rendszeresen ellenőrzi a tulajdon védelmét, a munka- a technológiai és a bizonylati fegyelem betartását, a különböző hatósági előírások végrehajtását.
Folyamatosan figyelemmel kíséri a nyersanyag készletek mennyiségi és minőségi alakulását, a gépek, berendezések állapotát.
Határidős és pontos adatszolgáltatást biztosít a gépi üzem és állásidő-nyilvántartással, valamint a napi termelési és létszámjelentéssel kapcsolatban.
Gépi üzemzavarok esetében vizsgálatot folytat, és káreseti jegyzőkönyvet vetet fel.
Figyelemmel kíséri a munkanormák és a teljesítménykövetelmények alakulását, a szabályszerű alkalmazásukat rendszeresen ellenőrzi.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Biztos jövedelem
Cafeteria
Fejlődési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Vác

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest116@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.