Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete, megbízásukból a laboratórium részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LABORÁNS

Elvárások:
Legalább középfokú szakirányú labor technikusi végzettség.
Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete.
MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárásaink:
Nyitott és határozott személyiség.
Megbízhatóság.
Minőségközpontúság.

Előnyt jelent:
Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat.
Angol nyelvtudás

Feladatok:
Analitikai és klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése mezőgazdasági, takarmány- és élelmiszeripari területen, termőföldtől az asztalig.
Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében.
Mintavételek elvégzése.
Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Kellemes munkakörnyezet
Támogató, barátságos team
Önálló munkavégzés
Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: bp173@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.