Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete, megbízásukból a laboratórium részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRZÉKSZERVI BÍRÁLÓ

Elvárások:
Élelmiszeripari felsőfokú végzettség.
Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete.
Érzékszervi bírálatok szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat.
MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat.

Személyiségbeli elvárásaink:
Nyitott és határozott személyiség.
Megbízhatóság.
Minőségközpontúság.

Előnyt jelent:
Angol nyelvtudás

Feladatok:
Vizsgálati paraméterek meghatározása.
Szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelése, gondozása.
Érzékszervi vizsgálatok, bírálatok szervezése, valamint a szükséges dokumentáció vezetése.
Részvétel az érzékszervi vizsgálatokban.
A laboratóriumba érkező minták átvétele.
Vizsgálati jelentések készítése.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Kellemes munkakörnyezet
Támogató, barátságos team
Önálló munkavégzés
Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: szabolcs12@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.