Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete, megbízásukból az ipari szolgáltatásokat nyújtó üzletáguk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VÁM- ÉS SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SPECIALISTA

Elvárások:
Vámügyi és logisztikai folyamatok ismerete.
Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség.
legalább 3 éves munkatapasztalat nemzetközi szállítmányozás területén.
Angolnyelv-tudás szóban és írásban.

Személyiségbeli elvárásaink:
Jó kapcsolatteremtő képesség.
Nyitott és alkalmazkodó személyiség.
Önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent:
NCTS ismerete.
Értékesítésben szerzett tapasztalat.

Feladatok:
SGS TransitNet web-alapú rendszerének működtetése, tranzit mozgások állapotának nyomon követése.
T-okmány kiállítása.
Vámgarancia intézése.
Hatékony adminisztrációs rendszer kialakítása és működtetése.
Dokumentumok angol nyelvről magyar nyelvre való fordítása.
Új ügyfélkör kialakítása.
Kapcsolattartás a vámhivatalokkal, valamint az ügyfelekkel angol és magyar nyelven.
Kapcsolattartás az SGS Csoport más leányvállalataival.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Kellemes munkakörnyezet
Támogató, barátságos team
Önálló munkavégzés
Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
1124 Budapest, Sirály utca 4.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: bp172@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.