Nagy múltú Biztosítótársaság a hazai Élet-, Megtakarítási-, Befektetési -,Vagyonbiztosítási piac egyik legnagyobb szereplője, megbízásukból keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÓI, PÉNZÜGYI TERMÉKEK SZAKÉRTŐJE

Elvárások:
Min. középfokú végzettség + MNB Biztosítói ill. Pénzügyi hatósági vizsga (ennek megszerzésében segítséget nyújtunk)
Erkölcsi bizonyítvány
Vállalkozói szemlélet ? számlaképesség
Lendületes, ambiciózus hozzáállás
Sikerorientált, magabiztos kommunikáció, kapcsolatépítés
Kulturált megjelenés, udvariasság, vevőközpontúság
Számítógép magabiztos használata

Előnyt jelent:
Felsőfokú, pénzügyi, közgazdászi szakirány
Pénzügyi ill. egyéb termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Feladatok:
Pénzügyi tervezés személyre ?családra - kis és középvállalkozásokra szabottan, komplex biztosítási védelemmel való kiszolgálás
Meglévő ügyfélkörünk gondozása, évfordulós szerződések átvizsgálása
Új ügyfelek felkutatása, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Piacképes kezdő támogatás + tablet a munkavégzéshez
Rugalmas, az egyéni lehetőségekhez igazodó munkavégzés, kisgyermekes szülőként, nyugdíjasként
Saját, belső állomány biztosítása a belépőknek
Minőségi szakmai felkészítés
Versenyképes jutalékrendszer, teljesítmény szerinti bónuszok
Átlátható, jól tervezhető karrierépítés
Vonzó jutalom utak, nyeremények ( pld. autó)
Hosszú távú munkalehetőség
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Budapesten vagy lakóhelyének megfelelő területen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.