Győri székhelyű autóipari beszállító cég megbízásából a Sárvári Gyárába hosszú távú munkavégzésre munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

DÖRZSHEGESZTŐ GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ

Elvárások:
NC-CNC gépkezelői gyakorlat
Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
NC-CNC kezelői gyakorlat és képzettség
Anyagvizsgáló nemzetközi tanusítás ? UT-1 PA
Anyagvizsgáló nemzetközi tanusítás ? UT-2 PA
Heidenhain, Siemens, Okuma vagy Fanuc vezérlés ismerete
Gyakorlat: programozásban, korrekciózásban, mérésben vagy szerszámcserében
Fémiparban szerzett hegesztői gyakorlat
CNC forgácsoló vagy gépgyártástechnológiai technikus vagy hasonló végzettség

Feladatok:
Dörzshegesztő gépeken hatékony és selejtmentes munkavégzés
Lean szemléletű munkavégzés 5S szabályok szerint

Amit kínálunk:
Bejelentett állás 120 éves magyar munkaadónál
Hosszú távú munkalehetőség
Betanulás lehetősége, szakmai képzés, tanulmányi szerződés vállalása esetén szakképesítés megszerzése
Motivációs program
Nem szalagmunka, monotonitás kizárva
Rotáció, vagyis a műveletek váltakoztatása
6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: vas20@worklife.hu
Elsősorban Vas megyei, Sárvár környéki pályázók jelentkezését várjuk.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.