Győri székhelyű autóipari beszállító cég megbízásából a Sárvári Gyárába hosszú távú munkavégzésre munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

INDUKCIÓS EDZŐ GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ

Elvárások:
Elektromos szakirányú végzettség (pl.: elektrotechnikus, híradásipari műszerész, villanyszerelő, stb)
Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
NC-CNC kezelői gyakorlat és képzettség
Metszetek készítése anyagvizsgálatok előkészítése, elkészítése
Heidenhain, Siemens, Okuma vagy Fanuc vezérlés ismerete
Gyakorlat programozásban, korrekciózásban, mérésben vagy szerszámcserében
Fémiparban szerzett gyakorlat
CNC forgácsoló vagy gépgyártástechnológiai technikus vagy hasonló végzettség

Feladatok:
Indukciós edző CNC gépeken hatékony és selejtmentes munkavégzés
Lean szemléletű munkavégzés 5S szabályok szerint

Amit kínálunk:
Bejelentett állás 120 éves magyar munkaadónál
Hosszú távú munkalehetőség
Betanulás lehetősége, szakmai képzés, tanulmányi szerződés vállalása esetén szakképesítés megszerzése
Motivációs program
Nem szalagmunka, monotonitás kizárva
Rotáció, vagyis a műveletek váltakoztatása
6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: vas19@worklife.hu
Elsősorban Vas megyei, Sárvár környéki pályázók jelentkezését várjuk.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.