Győri székhelyű autóipari beszállító cég megbízásából a Sárvári Gyárába hosszú távú munkavégzésre munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Elvárások:
Erősáramú berendezés szerelő végzettség
Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
Villamos rajzolvasási gyakorlat, alkatrészismeret
Önállóság, megbízhatóság, precizitás, stressz tűrés
új ismeretek iránti fogékonyság, problémamegoldó képesség
Hajlandóság több műszakos munkavégzésre

Előnyt jelent:
PLC vezérlések és robotok ismerete
Német vagy angol nyelvtudás

Feladatok:
A termelés folyamatosságának biztosítása; gépek, berendezések rendszeres felügyelete
A szervizkönyv/gépkönyv útmutatásai alapján a meghibásodott gépek, berendezések, műszerek és vezérlőrendszerek illetve ezek részegységeinek tesztelése, a hiba feltárása és a készülék javítása
Az elhasználódott és hibás alkatrészek javítása és cseréje; a gépek, berendezések és műszerek karbantartása és beállítása
Az installációs munkálatok támogatása
Az elvégzett munkák dokumentálása és nyilvántartása
Az alkatrészek igénylése
Áramúttervek olvasása és rajzolása
Előírt rendszeres karbantartási feladatok elvégzése
Egyszerűbb mechanikai karbantartás
PLC programozás
CNC megmunkáló központok karbantartási, hibaelhárítási feladatai

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Betanulás lehetősége, szakmai képzés
Rotáció, vagyis a műveletek váltakoztatása
6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: vas17@worklife.hu
Elsősorban Vas megyei, Sárvár környéki pályázók jelentkezését várjuk.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.