Győri székhelyű autóipari beszállító cég megbízásából a Sárvári Gyárába hosszú távú munkavégzésre munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

GYÁRIGAZGATÓ

Elvárások:
5 éves gyártókörnyezetben szerzett vezetői tapasztalat
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Professzionális, határozott fellépés, nyitott, pozitív gondolkodás
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Rugalmas, célorientált, motivált személy, aki képes a reformokra, újításokra, szervezeti és egyéni szinten egyaránt

Előnyt jelent:
Lean gondolkodásmód
Egyedi vagy tömeggyártásban, új technológiák bevezetésében és működtetésében szerzett releváns szakmai tapasztalat
Preferált iparági tapasztalat fémmegmunkálás területén
Német nyelv használata

Feladatok:
Sárvári gyár felügyelete, költséghatékony működtetése, és folyamatos optimalizálása
Tervek, projektek megvalósításának felügyelete, vezetése, önálló operatív döntések meghozatala
A cég képviselete e megadott hatáskörön belül
Együttműködés az ügyvezetővel, munkája támogatása
Részvétel menedzsment értekezleteken
Beruházások koordinálása
Motiválni a már meglévő vezetői csapatot
A gyári szintű beszámolók elemzése, szükséges kiértékelése Intézkedések kidolgozása

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és juttatások
Kihívást jelentő szakmai feladatok
Hosszú távú biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: vas16@worklife.hu
Elsősorban Vas megyei, Sárvár környéki pályázók jelentkezését várjuk.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.