Kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

IT-RENDSZER ADMINISZTRÁTOR

Elvárások:
Minimum alapfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
Windows rendszer üzemeltetési ismeretek, üzemeltetésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
Windows7, 8, 10; Windows Server 2012R2 (MSSQL 2012 Server, replikációk),
VMware és Microsoft Hyper-V ismeretek
Hálózati ismeretek
Ethernet hálózatok kialakítása/üzemeltetése
IPSEC VPN kialakítása/üzemeltetése,
VOIP üzemeltetése
Routing ismeretek
Egyéb ismeretek
Office 365 ismerete
Hálózatok fizikai kiépítésében szerzett tapasztalat
Irodai hardverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Fénymásolók, Multifunkciós készülekek, stb.)
Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
Magas fokú stressz tűrő képesség
Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés

Feladatok:
Szerverek, belső hálózat üzemeltetése, VPN
Számítógépes rendszerek üzemeltetése, felhasználók támogatása
Számítógépek karbantartása, hardware-es és software-es javítás
Telefonos support belföldi és külföldi felhasználók részére
Rendszer-tervezés, üzemeltetés

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Vác

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, valamint kísérőlevelét a bérigény feltüntetésével, az alábbi e-mail címre várjuk: pest110@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.