Sárvári élelmiszeripari cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

EHS SPECIALISTA

Elvárások:
Munkavédelmi felsőfokú végzettség
2-3 éves szakmai tapasztalat multinacionális vállalatnál
KIR MEBIR rendszer ismeretek és OHSAS 18001-es szabvány ismerete
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Proaktivitás és határozottság
Jó probléma megoldó képesség
Jó kommunikációs és szervező készség

Előnyt jelent:
Élelmiszeripari tapasztalat
TPM módszertani ismeretek

Feladatok:
új, modern és jövőbe mutató, viselkedés alapú munkavédelmi szemlélet bevezetése
KIR MEBIR Rendszer fejlesztése, folyamatos jobbítása
Kockázatelemzésen alapuló munkavédelmi rendszer működtetése
Szabályzatok jogszabályoknak megfelelő elkészítése, felülvizsgálata, bevezetése és alkalmazásának folyamatos ellenőrzése auditok segítségével
Műszaki és szervezeti fejlesztési tervek kidolgozásában aktív részvétel
Hatóságokkal és külső partnerekkel való kapcsolattartás
Balesetek, káresemények kivizsgálása, helyesbítő intézkedések meghozatala
Oktatási anyagok, tematikák kidolgozása, tréningek megtartása
Szervezet biztonság iránti érzékenyítése és bevonásának erősítése

Amit kínálunk:
Fejlődési és tanulási lehetőség Magyarország piacvezető, baromfi termékeket gyártó vállalatánál
Izgalmas, kihívást jelentő szakmai feladatok
Szervezet és rendszer-fejlesztésben való aktív részvétel
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: vas21@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.