Villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS / TARGONCÁS MUNKATÁRS

Elvárások:
Vezető üléses és vezető állásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett gyakorlat

Feladatok:
Anyagmozgatás a raktárban
Ki- és betárolási, kiszedési feladatok
Kábelvágógép kezelése

Munkarend:
Kétműszakos (06.00-14.30 / 14.30-23.00) munkarendbe és csak délutános munkarendbe

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Célprémium
A próbaidő lejárta után cafetériát adunk, szabadon választható elemekkel
Munkába járást a törvény által adható mértékben támogatjuk
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Dunaharaszti

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest109@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.