Vegyi fogyasztási cikkek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDSZERGAZDA

Elvárások:
Szakirányú, felsőfokú végzettség,
Angol nyelvtudás,
Rendszergazdai munkakörben szerzett gyakorlat,
Adatbázis szerver üzemeltetési gyakorlat,
Windows szerver üzemeltetési gyakorlat,
Windows munkaállomás üzemeltetési és ügyviteli szoftver (Office) gyakorlat,
Hálózati ismeretek
1-3 éves szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:
Virtualizációs technológiák ismerete,
ERP rendszerek ismerete,
PL/SQL ismerete

Feladatok:
A cég informatikai eszközeinek és rendszereinek napi felügyelete,
Felhasználók informatikai támogatása,
Informatikai eszközök karbantartása, hibafelderítése és elhárítása,
Informatikai hálózat felügyelete, üzemeltetése,
Mentési rendszerek üzemeltetése,
Frissítések, verzióváltások végrehajtása,
Dokumentációk és nyilvántartások kezelése,
Rendszerellenőrzés,
Informatikai fejlesztésben való közreműködés

Amit kínálunk:
Fizetés megegyezés szerint
Cafeteria
Egyéb béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: csongrad16@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.