Ipari csőszereléssel, épületgépészettel, acélszerkezet gyártással, berendezések gyártásával, karbantartásával és korrózióvédelemmel foglakozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LÉGTECHNIKA SZERELŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség,
Önálló munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmasság
Határozott személyiség
Hasonló területen szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány (saját gépkocsi)
Kommunikáció szintű német nyelvismeret

Feladatok:
Szerelési munkák előkészítése
Csövek előkészítése, kiválogatása, méretre vágása, hajlítása, menetek vágása
T idomok beépítése, csövek szűkítése, összeerősítése,légcsatornák készítése.

Amit kínálunk:
Egy műszakos munkarend
Versenyképes jövedelem
Kiutazás megszervezése, ill. kiutazási költségtérítés
Szállás
Napi munkába járás támogatása
Hosszú távú munkalehetőség
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Németország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: kulfold25@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.