Nyomdaipari cég megbízásából megbízható női-férfi munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT KÖNYVKÖTÉSZETI GÉPKEZELŐ

Elvárások:
Pontos, precíz munkavégzés,
Megbízhatóság, rugalmasság,
Monotónia-tűrés.

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség, nyomdai kötészeten szerzett tapasztalat,
Papírkezelési gyakorlat,
Vágógép kezelői tapasztalat,
Targonca vezetői tapasztalat.

Munkaidő:
Főállásban, 2 műszakban

Feladatok:
Kötészeti munkára betanulás, közreműködés a gépindulás előkészítésében, betanulási idő után önálló munkavégzés, gép működésének figyelemmel kísérése,
Gépek karbantartása, ápolása,
Kötészeti betanított műveletek,
Kisegítés gépeken, kiszedés, csomagolás.

Amit kínálunk:
Folyamatos szakmai fejlődés,
Megbízható munkaadói háttér,
Magas színvonalú géppark, innovatív munkakörnyezet,
Fiatalos, dinamikus csapat,
Változatos feladatok.
Az adott nyomdai munkafolyamatokat betanítjuk, kezdés azonnal.

Más szakmáról az átképzés lehetséges, kezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Szeged-Algyő között

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: csongrad18@worklife.hu
Jelentkezési határidő: 2017. január 31.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.