Repülőgépalkatrész gyártással foglalkozó nyírbátori partnerünk megbízásából új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

REPÜLŐGÉPALKATRÉSZ-GYÁRTÓ MUNKATÁRS

Feladatok:
Most lehetőséged van, hogy bekerülj Magyarország egyetlen repülőgépalkatrész-gyártó vállalatához!
Jó a kézügyességed? Például fodrász, manikűrös, műkörmös, varrónő, asztalos, autószerelő végzettséged van? Ez a jelentkezéshez pont elég.
Tapasztalatot nem várunk, mindent megmutatunk, mindent megtanítunk Neked.
A Diehl-nél biztos munkahelyed lesz! Csendes, télen-nyáron 23 fokos munkakörnyezetben, saját munkaállomásodon, nyugodtan dolgozhatsz.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Saját állomány, határozatlan idejű szerződés
Több összetevős bónuszrendszer
Cafeteria a belépés napjától
Céges buszjáratok számos településről
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: szabolcs11@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.