Autóalkatrész nagykereskedelemmel foglakozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Elvárások:
Autóvillamossági, autószerelői vagy elektronikai műszerész ismeretek
Érettségi bizonyítvány
Értékesítésben szerzett legalább 3 éves gyakorlat
Számítógépes-felhasználói ismeretek: Microsoft Excel; Outlook;Word
B Kategóriás jogosítvány
Pontos, megbízható munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Ügyfél központú gondolkodás
Terhelhetőség
Nagyfokú precizitás

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség és gyakorlat
Angol nyelv ismeret
MS Office felhasználó szintű ismeretek ( Word / Excel)

Feladatok:
Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
Telefonhívások fogadása és kezelése
Napi értékesítési feladatok ellátása
Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás
Vevői ajánlatok készítése
Vevői számlák készítése, kimenő/bejövő számlák kezelése
Napi pénztár- adminisztráció végzése
Rendelések felvétele, visszaigazolása
Visszáruk kezelése
Garanciális termékek ügyintézése
A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (Alapbér és jutalék)
Fix munkaidő (H-P 8-17)
Hosszú távú munkalehetőség
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: bp167@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.