Autóalkatrész nagykereskedelemmel foglakozó vállalkozás megbízásából keresünk irodai munkakörbe új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Kereskedelemben szerzett legalább 3 éves gyakorlat
Kiváló kommunikációs készség
B-kat. jogosítvány vezetési tapasztalattal
MS Office felhasználó szintű ismeretek ( Word / Excel)

Előnyt jelent:
Angol nyelv ismerete
Pontosság, rugalmasság, kreativitás

Feladatok:
Nagykereskedelmi cégekkel folyamatos kapcsolattartás
Értékesítés háttér folyamatainak biztosítása
Számlázás, bejövő megrendelések kezelése, feldolgozása
Árajánlatok készítése
A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (Alapbér és jutalék)
Fix munkaidő
Hosszú távú munkalehetőség
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: bp166@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.