Gyógyszer és étrend-kiegészítő készítmények gyártásával foglakozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LABORÁNS

Elvárások:
Vegyész, vegyész-technikus, általános analitikus, élelmiszer analitikusi végzettség
Laboratóriumi gyakorlat
Szakmailag magas színvonalú, önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:
Gyógyszeripari/laboratóriumi gyakorlat
Műszeres analitikai ismeretek
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Alapfokú angol nyelvtudás

Feladatok:
Oldatok készítése, a laboratórium mérőeszközeinek karbantartása, a laboratóriumi rend fenntartása
Mintavétel, fizikai vizsgálatok
Klasszikus analitikai és kisműszeres rutin mérések elvégzése és dokumentálása (refraktometria, spektrofotometria)
Mikroszkópos vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
Minta-előkészítés HPLC, GC mérésekhez
Közreműködés új vizsgálati módszerek kidolgozásában

Munkarend:
Több műszak

Amit kínálunk:
Fizetés megállapodás szerint
Azonnali munkakezdés
Hosszú távú munkalehetőség ? határozatlan idejű szerződés
Kényelmes, korszerű munkakörnyezet
Utazási támogatás
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Kunfehértó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: bacs13@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.