Német tulajdonú, pécsi székhelyű multinacionális hegesztés technikai cég leányvállalata megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ

Elvárások:
Gépészmérnöki végzettség
Gép- és alkatrészgyártás területén szerzett tapasztalat
Műszaki rajzoló program biztos használata
Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
Gépjárművezetői jogosítvány

Előnyt jelent:
Hegesztés technikai ismeretek

Feladatok:
Műhely dolgozók munkájának irányítása
Árajánlatok, megrendelések készítése
Műszaki dokumentációk készítése, termékek legyártása
Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
Veszélyes hulladék kezelése, munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, mozgó bér
Cafeteria
Munkaruha

Munkavégzés helye:
Pécs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: baranya09@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.