Német tulajdonú, pécsi székhelyű multinacionális hegesztéstechnikai cég leányvállalata megbízásából, Castolin termékek és szolgáltatások értékesítésére keresünk új munkatársat Kelet-Magyarország és Budapest /és környéke/ területére az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Elvárások:
Legalább középfokú műszaki végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent)
Gépgyártás területén szerzett tapasztalat
Hegesztés technikai javításokkal kapcsolatos ismeretek
Alapvető, felhasználói szintű MS-Office programok ismerete
Német v. angol nyelv társalgási szintű ismerete
Gépkocsi vezetői jogosítvány
Értékesítési rátermettség, megbízhatóság, jó fellépés, csapatmunkában részvétel

Feladatok:
Területén belül meglévő vevőkör átvétele és kapcsolatok ápolása
Új ügyfelek akvirálása és értékesítési területének bővítése
karbantartási, javítási és hegesztési tevékenységekkel
Termékek és azok felhasználásának bemutatása vevőknél
Vevők tájékoztatása, ajánlatok előkészítése
Új termékek bevezetése

Amit kínálunk:
Egy érdekes munkakört, ahol szabadon, kreatívan és önállóan dolgozhat
Versenyképes, fix alapbér mellett jutalékot, amely teljesítménytől függ
Szolgálati autót (amit magánszemélyként is használhat)
Széleskörű továbbképzéseket és egy intenzív betanulási időszakot
Profi kommunikációs- és média eszközöket /beleértve a CRM-rendszert és műszaki adatbázist/
Otthonról indul munkába /home-office/

Munkavégzés helye:
Kelet-Magyarország és Budapest /és környéke/

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: baranya10@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.