Építőipari partnerünk megbízásából, siófoki munkavégzéssel keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Elvárások:
Minimum középfokú, technikusi végzettség magas építészet területen (mérnöki végzettség előnyt jelent),
Számítógépes ismeret, MS Office programok, AutoCAD ismerete
Legalább 3éves szakmai gyakorlat,
Igényes, önálló munkavégzés,
Építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete
B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Több releváns szakmai képesítés
Földmunkagép kezelői jogosítvány

Feladatok:
Költségvetések, árajánlatok készítése,
Tervdokumentációk, mennyiségi ellenőrzése,
Megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás,
A kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem,
Szakmai fejlődés,
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon,
Munkakezdés: azonnal.

Jelentkezési határidő:
2016. december 20.

Munkavégzés helye:
Siófok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: somogy13@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.