Építőipari partnerünk megbízásából, siófoki munkavégzéssel keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KŐMŰVES

Elvárások:
Szakmunkás bizonyítvány,
Legalább 3éves szakmai gyakorlat,
Igényes, precíz munkavégzés, anyagismeret,
Építőipari szabályozások, munkavédelmi előírások ismerete,

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Több releváns szakmai képesítés
Földmunkagép kezelői jogosítvány

Feladatok:
Szakipari feladatok ellátása családi házak illetve társasházak építésénél;

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, fizetés kéthetente,
Szakmai fejlődés,
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon, szállást tudunk biztosítani
Munkakezdés: azonnal

Jelentkezési határidő:
2016. december 20.

Munkavégzés helye:
Siófok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: somogy14@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.