Építőipari partnerünk megbízásából, országos munkavégzéssel keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Elvárások:
Középfokú vagy felsőfokú építőipari végzettség,
Igényes, önálló munkavégzés,
Siófok környéki lakhely előnyt jelent, de nem feltétel. Szükség esetén szállást biztosítunk.
Magasépítés területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Az építkezések felügyelete,
Megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás,
Műszaki egyeztetéseken tárgyalásokon való részvétel,
A kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, (E-napló vezetése, anyagrendelés, nyilvántartás, stb.)
A projektek lezárása, átadás átvétel előkészítése,
Saját kivitelezési csapat irányítása,

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem,
Cégautó, mobiltelefon, notebook,
Szakmai fejlődés, rendszeres továbbképzés,
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon,
Munkakezdés: 2017. január 9.

Jelentkezési határidő:
2016. december 20.

Munkavégzés helye:
Országosan, siófoki központtal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: somogy15@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.