Közepes-, és nagy szériaszámú precíziós alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRÉSTECHNIKUS

Elvárások:
Technikusi végzettség
Több éves méréstechnikai tapasztalat
Pontos, precíz , tempós munkavégzés
Fémipari technológiában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerezett tapasztalat

Feladatok:
Mérések előkészítése, alkatrészek és késztermékek mérésének elvégzése a rendelkezésekre álló mérőeszközökkel
Mérési eredmények kiértékelése
Mérési jelentések készítése és dokumentálása
Sorozatindításokban együttműködés ( első darab indítás )
Első minták teljes körű bemérése és dokumentálása
Szoros együttműködés a társterületekkel a hatékony problémamegoldás érdekében (gyártás közben felmerülő problémák megoldásában nyújtott segítség a termékek mérésével)
Folyamat- és gépképességek valamint mérőeszközök statisztikai analízisében való közreműködés ( SPC, MSA )

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Hosszú távú biztos, stabil háttér
Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: fejer27@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.