Közepes-, és nagy szériaszámú precíziós alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ / CNC OPERÁTOR

Elvárások:
Szakirányú végzettség előny
Gépipari alapismeretek megfelelő színvonalú alkalmazása
Rajzolvasási ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása
Precíz, önálló munkavégzés, csapatszellem
Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
CNC esztergák, megmunkáló központok, hosszesztergák üzemi szintű kezelése
Előre elkészített programok alapján széria gyártások indítása és folyamatos felügyelete

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Szakmai fejlődések támogatása
Hosszú távú biztos munkavégzés
Kulturált munkakörnyezet
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: fejer26@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.