Amerikai autóipari beszállító vállalat megbízásából, siófoki munkavégzéssel keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MEGMUNKÁLÁSI MÉRNÖK

Elvárások:
Gépészmérnöki végzettség
Fém megmunkálás területén szerzett tapasztalat (forgácsolás, esztergálás, marás, kiegyensúlyozás)
CNC programozás
Marási folyamatokban szerzett tapasztalat
Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett mérnöki tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Minőségbiztosítási ismeretek

Feladatok:
Megmunkáló berendezéseinek telepítése, beüzemelése, felügyelete
Termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása
Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
Kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet szakmai fejlődési lehetőség
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon

Munkavégzés helye:
Budapesttől 50 km-re fekvő Rétságon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát angol és magyar nyelven az alábbi címre: nograd12@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.