Mérőeszközök és a mérőeszközökre épülő mérési rendszerek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglakozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

JAVÍTÓ MŰSZERÉSZ SZAKMUNKÁS

Elvárások:
Szakmunkás bizonyítvány
Megbízható, pontos és precíz munkavégzés
Gödöllő és környéki lakhely

Előnyt jelent:
Elektronikában szerzett jártasság

Feladatok:
Termelő üzem gépeihez, berendezéseihez tartozó javítási, elektronikai karbantartási munkák elvégzése
Munkavégzés dokumentálása
Felettes utasításainak betartása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Vállalati buszjárat
Cafeteria
Vállalati eredményektől függő bónusz
Hosszú távú munkalehetőség
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: pest105@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.