Fiatalok bennlakásos intézményének működtetésével, fejlesztésével és szociális foglakoztatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOCIÁLIS FOGLALKOZTATÁS SEGÍTŐ

Elvárások:
legalább középfokú végzettséggel és a foglalkoztatott által végzett munka jellegének megfelelő szakismerettel, vagy
gyógypedagógiai asszisztens, gyógyfoglalkoztató szakasszisztens, szociális gondozó, szervező, szociális asszisztens vagy mentálhigiénés asszisztens képzettséggel rendelkezik.

Előnyt jelent:
Fogyatékos ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
?B? kategóriás jogosítvány
Azonnali munkakezdés

Feladatok:
Önálló életvitel támogatása, segítése
Csoportfoglalkozás
Szabadidős tevékenység szervezése
Ellátottak kísérése
Foglalkoztatással kapcsolatos adminisztráció elvégzése
Kézműves foglalkozás
A szociális foglalkoztatásban a segítő a) irányítja a foglalkoztatást, b) szervezi a munkavégzést, c) koordinálja a szükséges anyagok beszerzését, d) megtervezi a napi tevékenységet, e) részt vesz a foglalkoztatási terv kialakításában, f) javaslatot tesz az intézményen belüli foglalkoztatás formáira, g) a munkavégzés során fenntartja a foglalkoztatottak motivációját, részükre mentális, segítő szolgáltatásokat nyújt. h) összesíti a nyilvántartásokat, elszámolásokat

Amit kínálunk:
Közalkalmazotti bérezés
Cafetéria
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Nyúl

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: gyor18@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.