Kelet-Magyarország meghatározó vagyonvédelmi cég megbízásából keresünk több megyében található telephelyeire, objektumaiba új munkatársakat az alábbi pozícióba:

VAGYONVÉDELMI RENDSZERSZERELŐ
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Elvárások:
Középfokú szakirányú végzettség,
B kategóriás jogosítvány,
Jó kommunikáció,
Precíz, igényes és önálló munkavégzés,
Megbízhatóság,
Általános informatikai ismeret,
Tanulási hajlandóság,
Büntetlen előélet,

Előny:
Munkatapasztalat,
Riasztórendszerek programozásában szerzett gyakorlati ismeret,
Villanyszerelésben szerzett tapasztalat,
Tűzjelző rendszerek szerelésében szerzett tapasztalat,
Elektronikai rendszerek szerelésében szerzett tapasztalat,
Tűzvédelmi szakvizsga,
Tervrajz készítési képesség,
Idegen nyelv ismerete,

Feladatok:
Riasztórendszerek, kamera rendszerek telepítése, beüzemelése, szerelése, karbantartása,
Tűzjelző rendszerek felügyelete, szerelése, karbantartása,
Egyéb biztonságtechnikai rendszerek, berendezések üzemeltetése, karbantartása,

Amit kínálunk:
Bejelentett alkalmazotti jogviszony,
Határozatlan idejű munkaviszony,
Versenyképes fix havi bérezés,
Egyéb béren kívüli juttatások,
Folyamatos szakmai továbbképzés,
Előrelépési lehetőség,
Céges autó, mobiltelefon,
Fiatalos csapat,
Utazási költségtérítés,
Formaruha biztosítása,

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: hajdu25@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.