CNC lángvágással, lézervágással, élhajlítással, szemcseszórással és gépipari hegesztett szerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ /FIBER CNC LÉZERGÉP KEZELŐ/

Elvárások:
A technológia rövid idő alatt történő elsajátítása
Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
Gyakorlott targoncahasználat (elektromos és gázüzemű)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Fiber CNC lézergép kezelése
Anyagmozgatás
Lézervágott alkatrészek sorjátlanítása

Amit kínálunk:
Órabéres jövedelem,
Főállású, határozatlan idejű munkaszerződés,
Lehetőség gépjárműhasználat vagy albérleti támogatásra
Stabil, hosszútávú munkahely

mennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: gyor15@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.