Fiatalok bennlakásos intézményének működtetésével, fejlesztésével és szociális foglakoztatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁPOLÓ

Elvárások:
Középfokú szakmai végzettség
A szakmában szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Személyiségét illetően:
Önálló, határozott személyiség, jó együttműködési készségű,diszkrét, empatikus, türelmes, motivált a mások segítését, a róluk való gondoskodást illetően, kitartó, precíz, odafigyel a részletekre, adminisztrációs készség, jó kézügyesség a kézműves munkákhoz, megfelelő kommunikációs készség.

Előnyt jelent:
Értelmi fogyatékos betegek ápolásában, gondozásában és foglalkoztatásában szerzett tapasztalat

Feladatok:
Ápolás, gondozás, kísérés
Gyógyszerezés
Konyhai és háztartási teendők
Foglalkoztatás

Amit kínálunk:
Közalkalmazotti bérezés
Cafetéria
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Nyúl

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: gyor19@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.