Budapesti nonprofit cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SAP HR IT ÜZEMELTETŐ
(informatikai főmunkatárs)

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:
Támogatja az SAP HR modul jövedelem elszámolási terület üzemeltetését (adatátvétel és adat-transzformációk, riportok definiálása, jogosultsági beállítások, bérelem katalógus vezetése).
Help Desk szolgáltatást nyújt a jövedelem elszámolással foglalkozók részére, biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását, fogadja és kezeli a jövedelem elszámolási területét érintő hibabejelentéseket, problémákat és gondoskodik ezek megoldásáról.
Elvégzi az SAP HR javítócsomagok tesztelését.
Részt vesz az SAP HR fejlesztésekben.
Közreműködik a jövedelem elszámolás üzemeltetésének standardizálásában.
Tevékenyen részt vesz a bérelszámolást érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében.
Határidőre elvégzi a hatósági adatszolgáltatásokat a NAV és partnerek adózási/számviteli szervezetei felé (kimutatások, statisztikák, bevallások)
Elvégzi a közfoglalkoztatottak mozgásával (belépés, kilépés) kapcsolatos betöltéseket az SAP HR rendszerbe
Üzemelteti az SAP HR rendszerhez kapcsolódó interfészeket

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
egyetemi vagy főiskolai közgazdász és/vagy gazdasági informatikus végzettség és legalább 5 év szakmai tapasztalat
SAP HR üzemeltetés területén szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
Microsoft Office (kiemelten Excel) felhasználói szintű ismerete
együttműködés, rugalmasság
precizitás, jó szervezőképesség

Előnyök:
naprakész munkaügyi, munkajogi, TB, adózási ismeretek
vállalatirányítási rendszerek ismerete

A munkakör betöltésének kezdete:
2016.10.03.

Jelentkezési határidő:
2016. 09.25.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: bp141@worklife.hu

16
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.