15 éves múlttal rendelkező prémium kategóriás elektromos szerelvények és okos házak értékesítésével foglalkozó budapesti partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:
Szakmai ismeret és eladói véna
Legalább egy idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete
Kiterjedt meglévő aktív kapcsolatrendszer
Számítógépes ismeretek, MS Office felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)
B kategóriás jogosítvány
Saját autó

Feladatok:
15 éves piaci jelenlét alatt kialakított viszonteladói és parneri ( belsőépítész, villamos tervező,- kivitelező ) bázis jelentős növelése
Értékesítői rendszer fejlesztése, későbbiekben, megfelelés esetén az értékesítői csapat kiépítése, vezetése.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Forgalmi elváráshoz kötött fix + teljesítmény függő sávos jutalék
Laptop, mobiltelefon
Stabil hosszútávú munkahely

br />Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: bp145@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.