Műszaki kerámia termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó dinamikusan fejlődő középvállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ

Elvárások:
Felsőfokú műszaki (gépész) mérnöki végzettség
Angol tárgyalási szintű nyelvtudás szóban és írásban
Vezetői tapasztalat gyártóüzemben
Nagyfokú önállóság és eredményorientáltság

Előny:
Megmunkálási ismeretek
Közgazdasági, kereskedelmi és marketing ismeretek

Feladatok:
Új üzletág, a papíripari kerámia termékek gyártásának vezetése és projektek koordinálása, valamint a fröccsöntő üzem vezetése
Projekt menedzsment
Gyártóüzem vezetése, dolgozók irányítása
Gyártási program megszervezése, határidőre történő végrehajtatása
Műszaki egyeztetések vevőkkel, beszállítókkal
Esetenként a vevőnél műszaki egyeztetések, elkészült termék beépítése
Technológia fejlesztés, költség csökkentés, hatékonyság növelés

Amít nyújtunk:
Egy induló üzletág önálló irányítása
Magyarországon egyedülálló tevékenység irányítása
Versenyképes bér és béren kívüli juttatások (cafeteria, prémium)
Laptop, mobiltelefon
Fiatal, dinamikus csapat, továbbképzési lehetőségek
Hosszútávú biztos munkahely
Külföldi utazások

Munkavégzés helye:
Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: veszprem41@worklife.hu

1003
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.