Kelet-Magyarország meghatározó vagyonvédelmi cég megbízásából keresünk több megyében található telephelyeire, objektumaiba új munkatársakat az alábbi pozícióba:

SZEMÉLY-ÉS VAGYONŐR

Elvárások:
Pontos, precíz munkavégzés
Együttműködési készség
Nagy munkabírás

Előnyt jelent:
Érvényes vagyonőri iratok megléte
Alapfokú informatikai ismeretek
Szakmai tapasztalat
Fegyverjártassági vizsga (összeköthető külön díjazással)

Feladatok:
Vagyonvédelmi feladatok ellátása
Ki-és beléptetés
Esetenként csomagés táskaellenőrzés
Biztonsági kamerák nyomon követése
Rendkívüli események történésekor szakszerű intézkedés

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű, jogszerű foglalkoztatás
Bejelentett, biztosított munkaviszony
Piacképes bérezés, béren kívüli juttatások
Biztos, tervezhető, folyamatos, kiszámítható jövedelem
Egyéb szakmai végzettségek külön díjazása
Kulturált munkakörülmények
Utazási költségtérítés
Szakmai előrelépési lehetőség
Munkaruha biztosítás

br />Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: hajdu24@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.