Árnyékolástecknikával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERELŐ

Elvárások:
Jó kézügyesség
Kéziszerszám és kisgéphasználati jártasság
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Ügyfél orientált gondolkodásmód
Megbízhatóság
Igényes, precíz önálló munkavégzés
Kulturált megjelenés
Elhivatottság a munkája iránt
B kategóriás jogosítvány

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Füstmentes életmód

Feladatok:
Árnyékolástechnikai termékek beépítése (redőnyrendszerek, szúnyoghálórendszerek, textilárnyékolók, stb.)

Amit kínálunk:
Bejelentett főállású munkaviszony
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Kecskemét és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: bacs11@worklife.hu

360
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.