Vendéglátóipari csomagolóeszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó pomázi partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Elvárások:
Középfokú végzettség
1-3 éves szakmai tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)
Angol nyelvtudás (középfokú nyelvvizsgával) előny
Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
Ügyfélorientált személyiség
Önállóság, megbízhatóság, kezdeményező és problémamegoldó képesség

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Kapcsolattartás a megrendelőkkel főként telefonon, rendelések felvétele
Kapcsolattartás beszállítókkal
Ügyfélszolgálati munka ellátása
Vevői számlák készítése, kimenő/bejövő számlák kezelése
Adminisztratív teendők ellátása
Projekt munkákban (weblap, kiadványok, névjegykártya stb.) való részvétel
A cégvezető mindennapi munkájának segítése, támogatása
Iratok kezelése, postai ügyintézés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Biztos jövedelem
Fejlődési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Pomáz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest103@worklife.hu

820
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.