Nagy múltú szerelőipari cég megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

AWI HEGESZTŐ

Elvárások:
Szakmai végzettség
Szakmai gyakorlat
Érvényes minősítés megléte
Röntgen alá történő hegesztésben való gyakorlat
Rajzolvasási készség
Precíz, önálló, pontos munkavégzés
Megbízhatóság

Előny:
Szerelőiparban (fafeldolgozó üzem, erőművek) szerzett gyakorlat
Külföldi munkatapasztalat
Alapfokú szakmai nyelv ismerete (német)

Feladatok:
Különböző átmérőjű fűtés csövek hegesztése
Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása
Alap karbantartási feladatok ellátása
Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése, szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Amít nyújtunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szállás, utazás
Munkaruházat, védőfelszerelés
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Németország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: kulfold16@worklife.hu

822
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.