2001-ben alakult fémmegmunkálással foglalkozó székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR

Elvárások:
Két, esteleg három műszak vállalása
Megbízhatóság
Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Alkatrészek tisztítása, csomagolása
Alkatrészösszeszerelés
Célgépeken történő munkavégzés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Biztos jövedelem
100%-ban térítjük az utazási költségeket (kivéve gépkocsi)
Munkaruhát és védőfelszerelést bizosítunk
Év végén cafeteria
Fejlődési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár, Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: fejer25@worklife.hu

999
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.