CNC lángvágással, lézervágással, élhajlítással, szemcseszórással és gépipari hegesztett szerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ /CNC LÁNGVÁGÓGÉP KEZELŐ/

Elvárások:
A technológia rövid idő alatt történő elsajátítása
Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
Gyakorlott targoncahasználat (elektromos és gázüzemű)

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
CNC lángvágógép kezelése
Anyagmozgatás
Lángvágott alkatrészek sorjátlanítása

Amit kínálunk:
Órabéres jövedelem
Főállású, határozatlan idejű munkaszerződés
Lehetőség gépjárműhasználat vagy albérleti támogatásra
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: gyor13@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.