Nagy múltú szerelőipari cég megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

CO HEGESZTŐ

Elvárások:

  • Szakmai végzettség

  • 5-10 éves Szakmai gyakorlat vastag anyagok hegesztésében

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Munkavédelmi és biztonsági előírások betartása

Előny:

  • Szerelőiparban szerzett gyakorlat

  • Külföldi munkatapasztalat

  • Alapfokú szakmai nyelv ismerete (német)

Feladatok:

  • Vastag acél idomok minőségi hegesztése  helyszínen, magasban

  • Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása

  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése

Amit nyújtunk:

  • Főállású munkakör

  • Versenyképes jövedelem

  • Szállás, utazási költség Németországban  a szállás és a munkahely között

  • Munkaruházat, védőfelszerelés

  • Stabil, hosszú távú munkahely

Munkavégzés helye:

  • Németország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: kulfold10@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.