25 éves múlttal rendelkező, 80 fős, hazai és nemzetközi szinten is jelen lévő dísznövény kereskedelmi és komplex kertészeti-virágkötészeti-dekorációs szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉSZ

Elvárások:
Kertész végzettség
B kategóriás jogosítvány aktív vezetési gyakorlattal
Ügyfélközpontúság
Bizalomgerjesztő fellépés és kommunikáció
Rugalmasság
Terhelhetőség, Állóképesség
Csapatjátékosság
Önálló, proaktív, pozitív jellem
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Feladatok:
Megrendelt áru (dísznövény, virág, dekoráció, kaspó, stb.) összekészítése és előkészítése
Rakodás
Kiszállítás a megrendelő által kért helyszínre (főként Budapest, Pest megye)
A kiszállítás átvetetése és a szállítólevél hiánytalan kitöltése
Szállítmány érkezése esetén, részvétel a lepakolásban és polcokra helyezésben
Általános és egyéb kertészeti munkák esetenként (növénygondozás, beültetés, kültéri parkgondozási feladatok, zöldfal-építés, stb.)

Munkavégzés helye:
Törökbálint (a bejárás támogatott)

mennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: pest104@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.