Üzleti IT rendszerek tervezésével, fejlesztésével és bevezetésével foglalkozó cég megbízásából keresünk budapesti telephelyére saját fejlesztésű, integrált vállalatirányítási rendszerével kapcsolatos ügyfél-támogatási csapatába pályakezdő, vagy tapasztalattal rendelkező  új munkatársakat az alábbi pozícióba:

SUPPORT FOLYAMATKORDINÁTOR

Elvárások:
Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú gazdasági/műszaki tanulmányok
Pontos, udvarias, türelmes, megbízható személyiség magas szintű kommunikációs készséggel
Határozott fellépés
Kiváló probléma-felismerő és megoldó készség
Ügyfél-orientált gondolkodásmód
Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:
Vállalatirányítási rendszer ismerete
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Pénzügyi ismeretek

Feladatok:
Saját Ügyfélkapu rendszerünkön keresztül érkező bejelentések és e-mailek regisztrálása a belső ticketing rendszerbe
A felhasználók által jelzett problémák osztályozása, allokálása
Hibajegyek monitoringja
Telefonos és írásos kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
Együttműködés a fejlesztési és projektosztály munkatársaival
Státuszriportok, vezetői kimutatások készítése

Amit kínálunk:
Innovatív csapat
Előrelépés szoftver tanácsadói, projektmenedzseri vagy termékmenedzseri pozícióba
Megegyezés szerinti bérezés
Stabil, hosszútávú munkahely

mennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével „support folyamat-koordinátor” megjegyzéssel a tárgy mezőben az alábbi e-mail címre: bp142@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.