A hazai biztosítási szektor vezető szereplőjének a megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SALES MANAGER

Köztünk a helyed!

Hogy miért?
Nálunk a gyors előrelépési lehetőség nemcsak ígéret
Újdonság és változatosság a mindennapjaink része, hiszen nincs két egyforma partnerünk
Programunk által egyszerre találkozol kihívással és tanulási lehetőséggel
Élményekkel teli környezetben tanulhatsz
A megtanultakat azonnal ki is próbálhatod
1 éven keresztül folyamatos mentorálásban lesz részed
Kreatív, laza munkakörnyezetet találhatsz, vagy alakíthatsz ki a magad számára
Senior kollégák tapasztalatainak átvétele és támogatásuk által szakmai fejlődés lehetősége

Elvárások:
Főiskolai, egyetemi diploma (gazdasági, pénzügyi, műszaki terület)
Sales menedzseri attitűd
Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
Eredmény- és minőségorientált szemlélet
Tudatos gondolkodás, folyamatos fejlődés igénye, proaktivitás
Dinamikus életstílus, tudatos önszervezés igénye

Előny:
Értékesítési területen szerzett tapasztalat, gyakorlat

Főbb feladatok:
A rád bízott szervezeti egység irányítására a biztosító keretrendszere segítségével
Csapatod folyamatos bővítése és fejlesztése
Visszajelzés, coaching, mentoring alkalmazása
Napi szintű értékesítés irányítási feladatok
Folyamatos értékesítési tevékenység a csapatoddal együtt
Az üzleti tervek folyamatos teljesítése és az értékesítési volumen növelése

Amire számíthatsz:
Új, piacképes szakmára egy dinamikusan fejlődő iparágban
Menedzseri kvalifikációra
Új csapatra, közös programokra
Hatékony értékesítési módszertanra és digitális eszköztárra
Csapatvezetői készségek elsajátítására, és a fejlődés folyamatos lehetőségére

Ahova eljuthatsz egy év múlva:
Az egyéves program végére elfogadott üzleti tervvel rendelkezel, képes leszel az aktív értékesítési tevékenységre, munkatársak toborzására és mentorálására
Senior kollégák tapasztalatainak átvétele és támogatásuk által szakmai fejlődés lehetősége a képzés sikeres zárása után üzleti, szakmai és vezetői Kompetenciáid fejlődnek felkészítve téged a fiókvezetői pozícióra
Senior kollégák tapasztalatainak átvétele és támogatásuk által szakmai fejlődés lehetősége az egy év során a magas színvonalú tréningek mellett folyamatos Aktív értékesítési gyakorlatot szerzel pénzkereseti lehetőséggel
Senior kollégák tapasztalatainak átvétele és támogatásuk által szakmai fejlődés lehetősége a program sikeres teljesítése után a legtehetségesebb résztvevők vezetői kinevezés várományosai lesznek

A Megbízóról:
Magyarország egyik vezető pénzügyi szolgáltatója
Nemzetközi cégcsoportként az európai mellett jelen vagyunk az ázsiai és az amerikai piacokon is
Széleskörű szolgáltatásaink változatos munkát és kihívásokat jelentenek munkatársainknak
Termékeinket és szolgáltatásainkat folyamatosan fejlesztjük, hogy ügyfeleinknek mindig a legjobbat kínálhassuk

Amit kínálunk:
Erős, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
Részvétel egy új modell felépítésében, kialakításában
Modern informatikai eszközök használata a munkában
Piacvezető prémium termékek
Exkluzív szakmai képzések
Folyamatos háttértámogatás
Versenyképes juttatási rendszer
Egyéni karrierutak, fejlődési lehetőségek
Vállalkozói jogviszony (Indítsd be nálunk saját vállalkozásod! Személyre szabott vállalkozásfejlesztési csomagunkban az anyagi támogatás mellett folyamatos szakmai Segítségre is számíthatsz.)
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Vas megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: vas15@worklife.hu
A motivációs levélben fejtsd ki, hogy miért szeretnél vezető lenni?

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.