Veszprémi FORD márkakereskedés megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

  • Minimum középfokú végzettség

  • kimagaslóan jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség, sales-es attitűd

  • Nagy teherbírás

  • Office programok alapfokú ismerete

  • Veszprém és környéke lakóhely

  • Legalább 25. életév betöltése

Előny:

  • Gépírás gyakorlata

  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Feladatok:

  • Új gépjárművek értékesítése szalonban

  • A vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén

  • Szaktanácsadás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör

  • Versenyképes jövedelem

  • Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: veszprem40@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.