Balatonfüredi szállodák (ANNABELLA és MARINA) megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÁCS

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség

  • Gyakorlati tapasztalat

  • Gazdálkodói szemléletmód

  • Kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Feladat- és célorientált személyiség

  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

  • Erkölcsi fedhetetlenség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A hideg-meleg ételek elkészítése és azok tálalása

  • A rendezvények kiszolgálása

Amit kínálunk:

  • Bejelentett főállású munkaviszony

  • Versenyképes jövedelem

  • Étkezési és utazási hozzájárulás

  • Szállás

  • Szezonális munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Balatonfüred

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: veszprem36@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.