Napozó-, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMFENNTARTÓ

Elvárások:

  • Központi fűtés- és csőhálózat szerelő szakirányú végzettség (SZKI végzettség)

  • Pontosság, részletekre való odafigyelés, átfogó szemlélet

  • 2-3éves szakmai gyakorlat előny

  • Műszaki érdeklődés

  • Globális, közép vállalat szervezetébe való beilleszkedés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A Társaság telephelyén lévő ingatlanokban felmerülő mindennemű cső- és vízszerelési munka elvégzése (vas, horganyzott, réz)

  • Légtechnikai csőrendszerek szerelése

  • Megelőző karbantartások elvégzése

  • Meghibásodás esetén hibaelhárítások, javítások elvégzése

Egyéb:

  • Többműszakos tevékenység (2 műszak)

  • 1 havi munkaidőkeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Érdekes, sokrétű munka

  • Növekedő piaci környezet

  • Biztos egzisztencia

  • Modern szemlélet

  • Próbaidő (3 hónap) után Cafeteria tagság

  • Utiköltség térítés a törvényi előírásoknak megfelelően

  • Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével és fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: pest99@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.