IT Manager

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 8500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez cégük folyamatosan bővül, aminek eredményeként IT csapatukba jelenleg

IT Manager

pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • folyamatos koordináció és aktív részvétel az üzleti területek és az IT szervezet közös szakmai munkájában,
  • fejlesztői és termékgazdasági csapat munkájának felügyelete, koordinálása, kontrollálása és támogatása,
  • napi kapcsolattartás az üzletágak képviselőivel, rendszeres konzultáció a megfelelő üzleti területekkel, részvétel a folyamatok fejlesztésében, informatikai problémák visszajelzéseinek feldolgozása és ezek gyors és hatékony menedzselése,
  • a változtatások és új informatikai megoldások bevezetése során a működtetéshez szükséges támogatás megszervezése, az üzleti folyamatok dokumentáltságának javítása, az üzleti igények megfelelő specifikálásának elősegítése,
  • az üzleti-informatikai igények, fejlesztések előkészítése vagy megvalósulása során feltárt hiányosságok megoldásainak és az eredmények közzétételével a cégcsoport tudásbázisának növekedésének elősegítése,
  • párhuzamosan több kisebb/nagyobb IT fejlesztési projektek teljes körű menedzselése,
  • különböző rendszerességgel riportok, státuszjelentések elkészítése az IT osztály működéséről,
  • külső és belső auditok lebonyolításában való részvétel,
  • új technológiák és üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása, aktív részvétel az üzletfejlesztésben,
  • Oracle alapú fejlesztések összefogása PL/SQL nyelven,
  • adatbázis alapú üzleti logika fejlesztésének nyomon követése a vállalati web alapú keretrendszer működése mögött,
  • teljes körű stakeholder management,
  • az üzleti oldal szereplőivel a strukturált és tervezett informatikai fejlesztési-üzemeltetési folyamatok és megközelítés erősítése, tudatosítása,
  • az üzleti területek fejlesztési fókuszú informatikai érettségi szintjének folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

  • minimum 5 éves IT vezetői és/vagy fejlesztési vezetői tapasztalatot,
  • felsőfokú (informatikai/gazdasági/mérnöki) végzettséget,
  • rendszertervezésben szerzett tapasztalatot, adatbázis normalizálást,
  • önálló, proaktív munkavégzést,
  • globális átfogó IT ismereteket (agilis módszertan), erős technológiai háttértudást,
  • projektvezetési és csapatirányítási tapasztalatot,
  • SQL optimalizálásban szerzett tapasztalatot,
  • aktív és magabiztos angol nyelvismeretet.

Előny:

  • nemzetközi nagyvállalatnál szerzett több éves fejlesztési vezetői tapasztalatot,
  • folyamat- és/vagy minőségmenedzsment területen szerzett ismereteket,
  • fejlesztői munkakörben töltött több éves releváns gyakorlatot,
  • pénzügyi szolgáltatások terén szerzett IT tudást,
  • német nyelvismeretet.

Amit nyújtunk:

  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • versenyképes alapbért és ezen felül teljesítménytől függő bónuszt,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,
  • nyitottságot az új módszertanok és az agilitás irányába,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási és nyelvtanulási lehetőséget,
  • jól felszerelt, központi elhelyezkedésű budapesti modern munkahelyet és kellemes, dinamikus környezetet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a wf280564@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Work Force
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.