Junior PL/SQL fejlesztő

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 8500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez cégük folyamatosan bővül, aminek eredményeként IT csapatukba jelenleg

Junior PL/SQL fejlesztő (akár pályakezdő)

pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • üzleti állományok rendszeres betöltése az Oracle alapú adatbázisba,
  • az állományok adatbázisba töltése érdekében adatbázis fejlesztési feladatok ellátása, Oracle PL/SQL nyelven,
  • a csapat tagjaként segíteni a többi fejlesztő munkáját,
  • egyszerűbb és komplexebb DB oldali és Webes hibák feltárása, megoldási javaslatok tétele,
  • a napi problémák megoldása és azokra automatizálási javaslatok tétele,
  • új fejlesztések tesztelése.

Elvárások:

  • IT területen szerzett végzettséget vagy folyamatban lévő IT tanulmányokat,
  • szakmai angol szöveg megértését,
  • precíz, hatékony munkavégzést,
  • minőségorientált szemléletet,
  • új technológiák megtanulására való nyitottságot és fejlődési igényt,
  • önállóan és csapatban egyaránt motivált munkavégzést,
  • proaktivitást.

Amit előnyben részesítünk:

  • PL/SQL, Oracle 11g/12c programozási ismereteket (SQL Loader, tárolt eljárások, packagek, triggerek, nézetek fejlesztése),
  • riportok készítésében szerzett tapasztalatot,
  • web-fejlesztésben szerzett gyakorlatot, (PHP/Javascript keretrendszerek használata során szerzett tapasztalat),
  • GIT, SVN, ticketing rendszer ismereteket,
  • Linux ismereteket,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel,
  • olyan jelöltet, akinek célja, hogy jó informatikus szakember váljon belőle és ezért tesz is.

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú, változatos, bejelentett munkalehetőséget,
  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet karriermenedzsmentet, mely a kezdeti support feladatoktól a komplex fejlesztésekig tarthat, az előrelépési lehetőség a tudás függvénye,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,
  • rendszeres, egyénre szabott belső és külső képzéseket, tréningeket, csapatépítő eseményeket,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet,
  • lehetőséget a világ legkedveltebb nagyvállalati adatbázis fejlesztésének megtanulására,
  • kiugrási lehetőséget, mellyel akár az első munkatapasztalatokat is megszerezheted.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a wf280565@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Work Force
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.